Ubytování v soukromí Třeboň

 _____________________________________________________________

                                  !!!!!   UPOZORNĚNÍ  !!!!!

Od 3.6.2024 probíhá rekonstrukce první části ulice Šustova (od křižovatky s ulicí B. Němcové po kruhový objezd – ul.Čsl. armády) včetně inženýrských sítí. Dojde tedy k několika zásadním omezením pro všechny ubytované:

  1. Do ulice, tedy ani na ubytování, nebude možné vjet autem. Na ubytování se dostanete jen pěšky, od kruhového objezdu / křižovatky s ul. Čsl. Armády, přes staveniště ulice se zvýšenou opatrností. Parkování bude možně v okolních ulicích : Třebízského, Polní, Svobody-parkoviště u hřbitova, případně vzdálenější parkoviště v ulici sportovní.
  2. Během rekonstrukce ulice je nutné počítat se zvýšeným hlukem a možnými omezeními dodávek elektřiny, vody, plynu. 
  3. Informace mám zatím pouze obecné, budu je aktualizovat, až začnou omezení platit. Vždy před příjezdem se Vás budu snažit informovat o aktuálním stavu.
  4. Předem se omlouvám za komplikace.  PS: Někdy se to udělat musí.

 Ubytování u nás nabízí soukromí v patře rodinného domku, kde je byt 3+1, zahradu k lenošení i hraní – hlavně dětí. Prostě základna k výletům. Pro kola nebo kočárek máme uzamykatelnou garáž a auto zaparkujete vedle domu za plotem mimo ulici.


KuchněU nás máte vždy soukromí !

Ano, opravdu vždy budete mít k dispozici celý prostorný byt 3+1, ať jste rodina, partneři, kamarádi nebo parta. Nikdo cizí s vámi ubytován nebude !

Ubytování Jan Padrta Třeboň